Dovolená Bulharsko v žádném případě není stereotypní a nudná. Jedná se naopak o oblíbenou prázdninovou destinaci nabízející nejen spoustu nevšedních zážitků, ale také nádherné pláže a průzračně čisté moře. Menší městečko se nachází relativně blízko města Burgas. Byala je obklopena majestátným masivem Belite Skaly, který tomuto letovisku dodává jedinečnou atmosféru.

Jedinečná dovolená Bjala

Aktivní odpočinek i relax na prostorné pláži plné zlatavého jemného písku prožijete v tomto letovisku. Přístav Rybalka zláká milovníky rybolovu k možnosti ponořit se do víru své vášně. Za prohlídku stojí muzeum nacházející se na náměstí v Byale. Dovolená Bjala je velice oblíbená. Pokud vás omrzí koupání v moři, vydejte se značenými turistickými stezkami masivem Belite Skaly, okouzlující příroda vás ohromí. Večery příjemně zakončíte třeba ve vinařství, kde máte možnost ochutnat zdejší víno Misket a Dimjať.

Další stránka

 

Omlouváme se, ale všechny zájezdy do této destinace byly vyprodány. Vyplňte poptávkový formulář. Dáme vám vědět při uvolnění kapacity, nebo vám doporučíme alternativu!

 

  

Další stránka