Dovolená Bulharsko je vyhlášená nejen vysokým počtem rozlehlých letovisek, ale také malými, poklidnými vesničkami, nabízí tedy od všeho trochu a je oblíbeným dovolenkovým cílem spousty turistů. Právě klidnou vesničku představuje oblast Krajmorie nacházející se poblíž Burgasu.

Dovolená Krajmorie v penzionu

Menší penziony nabízí útulné, ale přitom moderní a komfortní ubytování v soukromí. Máte tak jedinečnou možnost poznat blíže tento kraj. Dovolená Krajmorie nezklame milovníky nočního života, místní bary a diskotéky slibují skvělé párty. Rozsáhlá a čistá pláž s jemným pískem láká každého návštěvníka k odpočinku, pozvolný vstup do moře ocení rodiny s dětmi. Překrásný, ničím nerušený výhled na Burgaský záliv vás bude provázet po celou dobu pobytu. Na výlet můžete vyrazit na malý ostrůvek svatého Anastasija. Z historie vás zaujme Katedrála Sv. Cyrila a Metoděje, Chrám matky boží, Arménský kostel i Synagoga. Pokud milujete přírodu, potěší vás jezera obklopující Krajmorie, jsou to Laguna Poda, Atanovsko a Burgasko jezero. Přírodní perlou města je bezesporu Nadmorskij Park plný úchvatných fontán.

Další stránka

 

Omlouváme se, ale všechny zájezdy do této destinace byly vyprodány. Vyplňte poptávkový formulář. Dáme vám vědět při uvolnění kapacity, nebo vám doporučíme alternativu!

 

  

Další stránka