Jen malý kousíček od Nesebaru a Slunečného Pobřeží se nachází malé městečko a zároveň velice oblíbené letovisko pro trávení letních dovolených. Do těchto nejbližších městeček i Burgasu se odsud pohodlně dostanete na výlety či za zábavou. Dovolená Bulharsko vás nikdy neomrzí.

Dovolená Ravda plná sportu

Neustále rozvíjející se letní středisko Ravda nabízí ubytování v podobě nejnovějších hotelů, které i nadále vznikají, je zde také spousta míst k aktivnímu odpočinku. Čistá mořská voda s krásnými plážemi je to hlavní, za čím zde turisté přijíždějí. Turisté však mají možnost využít bazény, užít si zábavu při plážovém volejbalu, k dispozici jsou také tenisové kurty. Milovníci nočního života vyrážejí do barů, kterých je zde nespočet, stejně jako na diskotéky a noční kluby. Tato destinace je tedy oblíbená převážně mezi mladšími turisty, avšak nádherné moře jistě přiláká i jiné věkové skupiny turistů a návštěvníků. Dovolená Ravda bude plná zábavy.

Další stránka

 

Omlouváme se, ale všechny zájezdy do této destinace byly vyprodány. Vyplňte poptávkový formulář. Dáme vám vědět při uvolnění kapacity, nebo vám doporučíme alternativu!

 

  

Další stránka