Město a zároveň turistické letovisko Sinemorec znamená v překladu „modré moře“, určitě dáte tomuto názvu za pravdu ihned při příjezdu. Moře je zde tak nádherně čisté a průzračné, a tak lákavé ke koupání a vodním hrátkám, proto není divu, že je tato lokalita velmi oblíbeným místem pro dovolenou. Dovolená Bulharsko slibuje po celé léto slunečné a horké počasí i teplé azurové moře.

Dovolená Sinemorec v ráji

V samotném centru města narazíte především na staré domky a kostel. Neopomeňte však navštívit i přírodní rezervaci, která leží v pohoří Strandžha poblíž této lokality. Půjčte si jízdní kolo a vydejte se do přírody na pořádný výlet. Dovolená Sinemorec je ideální i pro pěší túry a příjemné procházky. Na plážích budete fascinováni plážovým servisem i relativním soukromím, které poskytuje především pláž Listi, Lipite je pak přívětivá nudistům. Prožijte poklidnou dovolenou, kde nebudete ničím rušeni. Využijte pestré nabídky vodních sportů, půjčovnu skútrů nebo možnosti vyzkoušet si potápění a proniknout do tajů podmořského světa.

Další stránka

 

Omlouváme se, ale všechny zájezdy do této destinace byly vyprodány. Vyplňte poptávkový formulář. Dáme vám vědět při uvolnění kapacity, nebo vám doporučíme alternativu!

 

  

Další stránka