Třetí největší město Bulharska je natolik oblíbeným letoviskem, že byste jej měli navštívit i vy. Spousta lákadel v podobě zajímavých a nevídaných atrakcí, které v jiném bulharském letovisku těžko najdete, zde čeká na turisty každého věku. Dovolená Bulharsko vám nedovolí zažít nudu. Odpočinek na krásných plážích u čistého moře osloví každého.

Výlety, zábava, relax, nejlepší dovolená Varna

Kde jinde mohou začít pořádné zážitky než tam, kde si užijete zábavu a zůstanou vám milé vzpomínky. Ve velkém Primoryjském parku na vás čeká zoologická zahrada, námořní muzeum, Akvárium Černého moře a závěrečnou třešničkou je určitě Delfinárium. Není proto divu, že dovolená Varna je volbou číslo jedna pro rodiny s dětmi i zvídavé nadšence. Projděte si také hezké uličky v centru Varny, které jsou lemovány vzrostlými stromy, které poskytují příjemný stín. Vydejte se zde i před setměním, abyste nepřišli o nádheru v podobě hlavní katedrály Nanebevzetí na náměstí Metropolita Simeona, která je překrásně osvětlená a působí doslova pohádkovým dojmem. Podnikněte výlety i do blízkých pobřežních letovisek, Aladži, ale i do geologicky zajímavého Pobiti kamni.

Další stránka

 

Omlouváme se, ale všechny zájezdy do této destinace byly vyprodány. Vyplňte poptávkový formulář. Dáme vám vědět při uvolnění kapacity, nebo vám doporučíme alternativu!

 

  

Další stránka