Toužíte poznat africké velkoměsto s vůní arabské kávy a spoustou lidí všude kolem? Dovolená Egypt vám přináší množství nových zážitků i příjemný odpočinek.Pohled na mohutnou řeku Nil ve vás vzbudí zvláštní pocity, kouzlo této destinace ve vás zanechá řadu myšlenek.

Město plné památek – dovolená Káhira

Dovolená Káhira nabízí mnoho atraktivních míst k poznání, mezi ně patří především Egyptské muzeum s velmi bohatou expozicí, které najdete na náměstí Majdán at Tahír. Je to místo, v němž na vlastní oči spatříte mumie slavných králů, nebo poklad z Tutanchamónova hrobu, dále také sarkofágy, staroegyptské malby, a mnoho dalšího. Nejnavštěvovanější káhirská památka je Citadela, také spousta mešit, muzeí a dalších staveb, která jsou součástí. Pokochejte se nádherným výhledem až k pyramidám z Káhirské věže s otáčivou restaurací a vyhlídkovou terasou. To vše zažijete, když zvolíte dovolenou v Káhiře. Nenechte si ujít jedinou známou káhirskou památku a užijte si aktivní dovolenou.

Další stránka

 

Omlouváme se, ale všechny zájezdy do této destinace byly vyprodány. Vyplňte poptávkový formulář. Dáme vám vědět při uvolnění kapacity, nebo vám doporučíme alternativu!

 

  

Další stránka