Vybírejte dovolenou rozumem, když se však nemůžete rozhodnout, volte srdcem. Dovolená Egypt vám přinese spoustu krásných zážitků, odpočinku a relaxaci. Požitek z nádherné podívané na jedno z nejkrásnějších a nejluxusnějších egyptských letovisek. Dovolená Taba, z té vás budou přecházet zraky! Nejluxusnější hotely s vysokou úrovní služeb a bez přeplněných pláží vám vykouzlí úsměv na rtech.

Dovolená Taba vás nadchne

Užijte si dovolenou třeba ve dvou a připravte své drahé polovičce vzpomínky z exotické dovolené na celý život. Dovolená Taba vás bude lákat vždy, když si vybavíte romantické procházky pod noční oblohou. Výhodou je především to, že můžete kombinovat hýčkání v hotelu s aktivním odpočinkem. Pokud vás láká potápění, nebo jste zkušenými potápěči, průzračně čistá voda vás zavede do svých hlubin. Nejkrásnější moře a jedinečné přírodní scenérie, to je dovolená Taba. V rámci výletu navštivte skalní město Petra a chrám Pokladnice, pouť na horu Sinaj, a třešničkou na dortu z vaší dovolené bude zážitek v podobě plavání s delfíny, který absolvujte v luxusním resortu Eilat. Téhle dovolené rozhodně nebudete nikdy litovat!

Další stránka

 

Omlouváme se, ale všechny zájezdy do této destinace byly vyprodány. Vyplňte poptávkový formulář. Dáme vám vědět při uvolnění kapacity, nebo vám doporučíme alternativu!

 

  

Další stránka