Ostrov Chios, to jsou nekonečné pláže, vůně jasmínu, příjemné klima a turisticky atraktivní památky. Na ostrově Chios zažijete aktivní i pasivní dovolenou, podle toho, co máte rádi. Patří mezi 5. největší ostrov Řecka s rozlohou 800 km2. Dovolená Řecko umožní navštívit i další krásné ostrovy. Chios leží v Kykladských ostrovech, v jejich severovýchodní částil.

Aktivní i pasivní dovolená Chios

Díky příjemnému středomořskému klimatu zažijete na ostrově Chios v období od května do října. Je zde mírná zima, takže se můžete vypravit za turistikou nebo památkami. Dovolená Chios vám nabízí návštěvu hlavního města Chios, ale i celou řadu pláží. Nudit se zde nebudou příznivci windsurfingu. Cestovat zde můžete na kolech, autem i pravidelnou autobusovou linkou. Navštívit můžete místa, kam turista nevkročí, takže je zde nedotčená příroda, ale naopak i noční život v podobě taveren a restaurací. Dovolenou na Chiosu si zajistěte včas.

Další stránka

 

Omlouváme se, ale všechny zájezdy do této destinace byly vyprodány. Vyplňte poptávkový formulář. Dáme vám vědět při uvolnění kapacity, nebo vám doporučíme alternativu!

 

  

Další stránka