Dovolená Epirus bude ve vašich očích něčím zvláštní, je jiný než ostatní řecká letoviska, přesvědčte se o výjimečnosti této destinace a zamilujete se! Epirus je od východního Řecka oddělován masivními horami Pindos. Jeho těžko přístupná oblast však pomohla místnímu obyvatelstvu zachovat si původní architekturu i tradice. Nejzajímavější z nich najdete v městečku Metsovo a Ioannina.

Dovolená Epirus za zvuku podmanivého klarinetu

Destinace turisty mnohdy ještě neobjevená je však natolik všestranná, že se dovolená Epirus stane dobrodružstvím i odpočinkem. Velmi čisté, kamenité i písečné pláže jsou omývány průzračně čistým Jónským mořem, které je sice chladnější než Egejské, zato velmi lákavé ke koupání. Skvělé je také ubytování, které se zavděčí každému turistovi, ubytování je možné od luxusních hotelů po krásné kempy. A pokud zbožňujete rafting, jste na správném místě! Řeka Vojdomatis, ač poněkud studenější, nabízí různě náročné trasy pro méně zkušené až velmi zdatné rafťáky.

Další stránka

 

Omlouváme se, ale všechny zájezdy do této destinace byly vyprodány. Vyplňte poptávkový formulář. Dáme vám vědět při uvolnění kapacity, nebo vám doporučíme alternativu!

 

  

Další stránka