Magickým místem pro vaši dovolenou je Limnos. Jsou zde překrásné poloprázdné pláže, nedotčená příroda a čisté moře. Na ostrově je asi 30 měst a vesniček. Samotný ostrov se nachází mei ostrovy Lesbos a Samothraki. Patří do prefektury Lesbos. Nachází se v blízkosti Tureckých ostrovů. Na ostrově žije asi 20 tisíc obyvatel, kteří se živí zemědělstvím. Dovolená Řecko je ideálním místem pro odpočinek. Ostrov Limnos má hornatý povrch, ale nedosahuje velkých nadmořských výšek.

Magická dovolená Limnos

Hlavním městem je letovisko Mirina, kde žije 3,5 tisíce obyvatel. Ostrov lemují pláže, skály, zátoky, zálivy i mys. Cílem turistů je nejen kvůli nádherné přírodě, ale i díky vynikající kuchyni. Najdete zde odpočinek a relaxaci. Jihozápadně od ostrova leží ostrůvek Agios Efstratios, který patří do této provincie. Zažijte koupání v zářivě čistém moři na bílých plážích. Chcete-li zažít neodolatelnou dovolenou, vypravte se na ostrov Limnos, kam se můžete vydat na nejrůznější výlety.

Další stránka

 

Omlouváme se, ale všechny zájezdy do této destinace byly vyprodány. Vyplňte poptávkový formulář. Dáme vám vědět při uvolnění kapacity, nebo vám doporučíme alternativu!

 

  

Další stránka