Patmos je malý ostrůvek v dodekaneské oblasti. Jde o působiště svatého Jana, jež napsal Apokalypsu. Na ostrově naleznete pevnost a město Skala zvané Patmos. Každý den zde jezdí čluny z blízkých ostrovů. Je to idylické místo pro dovolenou. Dovolená Řecko nabízí všechny zážitky. Na skále se tyčí starobylý klášter který má velmi zajímavou historii.

Idylická dovolená Patmos

Ostrov Patmos má velmi zajímavou historii a přezdívají mu Egejský Jeruzalém. Každý bod ostrova vám umožňuje romantický výhled na plachetnice a lodě. Sem tam zde míří turistický parník. Na každém rohu můžete zakoupit čerstvé ryby, ochutnat místní speciality nebo ochutnat pečivo z místní pekárny, jejíž vůně se line po celém pobřeží. Dovolená Patmos je dovolená pro náročné. Milujete liduprázdné pláže? Pak neváhejte vypravit se právě na Patmos. Jeho bohatá historie i milí obyvatelé vás uchvátí. Patmos je významné poutní místo, jež církev označila za svaté.

Další stránka

 

Omlouváme se, ale všechny zájezdy do této destinace byly vyprodány. Vyplňte poptávkový formulář. Dáme vám vědět při uvolnění kapacity, nebo vám doporučíme alternativu!

 

  

Další stránka