Severní Sporady jsou oblíbená jachtařská destinace. Nachází se severovýchodně od Atén. Skládají se z čady ostrovů, které leží v těsné blízkosti a to: Skiathos – Marina- Skopelos, Alonissos, Pelagos a Skantzoura. Tyto ostrovy patří mezi turisticky vyhledávané oblasti. Na Skiathos míří i charterové lety. Dovolená Řecko pro zábavu i odpočinek.

Dovolená Severní Sporady – očekávejte to nejlepší

Jedním z důvodů, proč zde turisté cestují je možnost zapůjčit si na Skiathosu či v Aténách jachtu, díky které můžete Severní Sporady poznat po všech stránkách. Na Skiathos se dostanete letecky i trajektem. V moři můžete spatřit poslední středomořské tuleně. Dovolená Severní Sporady vám přinese neuvěřitelné zážitky. Fouká zde Meltemi, vítr, který není nijak silný. Vypravit se sem můžete na lodi i z Atén kolem poloostrova Evia. Severní Sporady jsou častým cílem Ateňanů. I vy zde můžete zažít zajímavou rodinnou dovolenou.

Další stránka

 

Omlouváme se, ale všechny zájezdy do této destinace byly vyprodány. Vyplňte poptávkový formulář. Dáme vám vědět při uvolnění kapacity, nebo vám doporučíme alternativu!

 

  

Další stránka