Soluň je po Athénách druhé největší město Řecka. Stejně tak i zde je spousta míst a historických památek k poznávání. Dovolená Řecko je to, co jste dlouhou dobu hledali. Centrum města se spoustou vyhlášených barů, obchůdků s módou i vernisáží si užijete, každý si tady najde to své, po čem touží.

Dovolená Soluň zve k odpočinku u moře

Dovolená Soluň začíná především dobrým výběrem hotelu s kvalitními službami a komfortem. Zlatavé pláže Soluňského zálivu vás zvou k příjemnému lenošení na pláži u azurového moře. Ulice plné krásných domků obklopují nejstarší kostely ve městě – Osios David, St. Nicholas Orphanos a klášter Vlatades. V katakombách můžete navštívit kobku, ve které byl vězněn Demetrios. Soluň je oblíbenou destinací tisíců turistů, zařaďte se mezi ně, zvolte si pro vaše letní prázdniny toto letovisko a nebudete litovat. Vaše očekávání z perfektní dovolené budou naplněna, věřte, že budete nadmíru spokojeni. Romantické zátoky, jedinečné západy slunce i popíjení oblíbených nápojů v barech, to vše se vám splní.

Další stránka

 

Omlouváme se, ale všechny zájezdy do této destinace byly vyprodány. Vyplňte poptávkový formulář. Dáme vám vědět při uvolnění kapacity, nebo vám doporučíme alternativu!

 

  

Další stránka