Ostrov Syros tvoří nehostinná skaliska i malebné zátoky, nádherné pláže a fascinující scenérie úrodných plání. Vyberte si z množství luxusních letních resortů, jejichž součástí jsou dlouhé pláže, některé nabízí klid, jiné zase křišťálově čisté moře. Vyberte si správné místo na tomto ostrově, aby vaše dovolená Řecko stála za to!

Dovolená Syros s bio farmami i památkami

Najdete zde spoustu obydlených oblastí, kde se dodnes drží tradice bio farem produkujících zemědělské výroby té nejvyšší kvality. Dovolená Syros je však stvořená i pro milovníky řecké historie, zajímavým místem je především hlavní město Ermupolis, na dvou vrcholcích obklopujících toto město se tyčí dva kostely, nachází se zde i neoklasicistní budovy, kostel Kimisi, kostel sv. Nikolase, kostel sv. Georgia u místního hřbitova nebo kostel Proměny Páně zasvěcený Ježíši Kristovi. V podvečer pak usedněte do některé kavárničky a užívejte si atmosféru za zvuku živé hudby. Syros si zamilujete hlavně při návštěvě místa Ano Syros, odkud se vám naskytne jedinečný výhled na přístav i moře. Objevujte Syros během celého pobytu a nasedněte na výletní loď mířící na nedaleké řecké ostrůvky.

Další stránka

 

Omlouváme se, ale všechny zájezdy do této destinace byly vyprodány. Vyplňte poptávkový formulář. Dáme vám vědět při uvolnění kapacity, nebo vám doporučíme alternativu!

 

  

Další stránka