Atraktivní a oblíbená turistická destinace, jež najdete na jihovýchodě Španělska. Návštěvníci si zde mohou dosytosti užívat relativního klidu ve srovnání s většinou jiných španělských letovisek. „Teplé pobřeží“, jak je jinak označováno, naprosto vystihuje zdejší přírodní podmínky. Extrémně teplé počasí zde panuje po celý rok. Dovolená Španělsko je vhodná i pro příznivce sportů. Vyznavači potápění by měli zavítat do přístavu Cabo de Palos, kde najdou fascinující podmořskou rezervaci. Část pobřeží Costa Calida omývá slaná laguna, která je od okolního moře oddělena úzkým pruhem země zvaným La Manga s vyspělou infrastrukturou pro turisty. Teplejší voda než v okolním moři umožňuje koupání po celý rok.

Dovolená Costa Calida s relaxem u moře

Kromě čistých pláží a teplého moře tady najdete nádhernou přírodu. Dovolená Costa Calida v ráji golfu a vodních sportů. Za historickou architekturou se můžete vydat do města Cartagena. Městečko Torrevieja se pyšní nádhernými plážemi. Jsou velmi oblíbené mezi rodinami s dětmi, především díky rozmanitým možnostem her na pláži. Pokud zatoužíte poznat i místní přírodu, udělejte si výlet do národního parku Calblanque. Jsou zde hory i drsné útesy i slané tabule. Vystoupejte po úzkých cestičkách na některý z místních pahorků, naskytnou se vám jedinečné výhledy.

Další stránka

 

Omlouváme se, ale všechny zájezdy do této destinace byly vyprodány. Vyplňte poptávkový formulář. Dáme vám vědět při uvolnění kapacity, nebo vám doporučíme alternativu!

 

  

Další stránka