La Manga del Mar Menor, to je ráj mezi dvěmi moři. Ostrov je po obou stranách lemovaný písečnými plážemi. Dovolená Španělsko v nejlákavějším španělském letovisku vás natolik pohltí, že se sem budete vracet pravidelně. La Manga začíná v malebném rybářském městečku Cabo de Palos s malým přístavem a s mnoha typickými restauracemi a bary, kde můžete ochutnat rybí speciality. Označení Mar Menor představuje mělké přírodní jezero s velice čistou vodou, která je dokonce o 3°C teplejší než Středozemní moře. V létě dosahují teploty vody v Mar Menor i neuvěřitelných 34 stupňů v 1 m hloubky. Proto je turisty oblíbené, koupání v libovolnou dobu navíc prospívá zdraví, toto jezero je proslulé léčebnými účinky.

Dovolená La Manga bude i zábavná

Zábavní podniky, diskotéky i americká ruleta pro náročné, to vše vám nabídne vaše dovolená La Manga. Pro možnost vyjet si na výlet mimo letovisko využijte zapůjčení automobilu, můžete se tak vydat i do vzdálenějších míst, která stojí za vidění. Aktivně a sportovně založené turisty potěší také půjčovna vodních lyží a skútrů, šlapadel, surfů, jízdních kol, dokonce jsou možné i projížďky na koni.

Další stránka

 

Omlouváme se, ale všechny zájezdy do této destinace byly vyprodány. Vyplňte poptávkový formulář. Dáme vám vědět při uvolnění kapacity, nebo vám doporučíme alternativu!

 

  

Další stránka