Dovolená Tunisko s krásnými předměstími, přístavem a středověkými čtvrtěmi vás zláká do víru tohoto překrásného letoviska, a zároveň hlavního města, města paláců a mešit. Dovolená Tunis je oblíbená také díky příjemnému počasí i v letních měsících, kdy se teplota pohybuje okolo 26 °C. Nedaleko města se nachází zbytky z Kartága, toto místo je častým vyhledávaným cílem turistů.

Dovolená Tunis, navštivte i ZOO

Tunis leží na severozápadním pobřeží Tuniska poblíž jezera Le Lac, je také jedním z nejstarších měst na Zemi. Dovolená Tunis jsou také prohlídky starověkých památek, jednou z nich je citadela Kasba s mešitou, v bývalém paláci sídlí muzeum Bardo, kde je vystaveno mnoho památek a expozic ze starověkého Kartága, na ruinách Antoniových lázní je postaveno Národní muzeum. Na zalesněných svazích parku naleznete zoologickou zahradu a muslimský pavilon, hezká místa, která byste měli navštívit. Dovolená ve městě s historií je lákavá!

Další stránka

 

Omlouváme se, ale všechny zájezdy do této destinace byly vyprodány. Vyplňte poptávkový formulář. Dáme vám vědět při uvolnění kapacity, nebo vám doporučíme alternativu!

 

  

Další stránka